VARİL ATAŞMANI

Bir veya birden fazla sac veya plastik varil, fıçı gibi yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde nakletmenizi sağlar. 

BRİKET ATAŞMANI

Hafif yapı DUVAR, ASMOLEN, FİLİGRAN v.s. gibi elemanlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde nakletmenizi sağlar. 

KİLİT TAŞI ATAŞMANI

Beton ürünlerini 4 taraftan yakalayarak, zarar vermeden güvenli ve hızlı bir şekilde nakletmenizi sağlar. 

 

İTME ÜNİTELİ ATAŞMAN

Çimento, alçı, v.s. torbalarını özel yapılmış palet veya platform üzerinden alarak palet, zemin, platform, römork, kamyon, v.s. üzerine taşıyıp boşaltmak veya yüklemek amacıyla kullanılmaktadır. 

 

ÇATAL KAYDIRICI ATAŞMAN

Yükleme ve boşaltma sırasında yükü, ataşman üzerindeyken sağa sola kaydırarak doğru pozisyona getirmenizde en büyük yardımcınızdır. Yük boşaltma veya yükleme sırasında doğru yanaşamadığınız taktirde birkaç manevra yapmak zorunda kalmanız yerine, tek bir harekette bu işlemi yapmanıza olanak sağlar. 

 

135° DÖNER ÇATAL ATAŞMANI

Taşınan veya alınan sandık, kasa veya tank içerisindeki, palet üzerindeki, v.s yük veya ürünlerin, bir noktadan diğerine taşınmasında, yükleme ve boşaltma yapılmasında, 0°-135° arasında dönüş hareketi sayesinde sandık, kasa ve tank içerisindeki, palet üzerindeki v.s. yük veya ürünlerin boşaltılmasında kullanılmaktadır. 

 

360° DÖNER KAĞIT ATAŞMANI

Yatay ve dikey şekilde istiflemeye göre üretilmiştir. İnce profillerle tutturulmuş lastikli (Kauçuklu) kollar balya taşınırken zarar görmesini önlemektedir ve balyayı daha sıkı kavrayarak güvenliği en üst seviyede tutmaktadır.  

 

BALYA ATAŞMANI

Yapılması zor olan yüklerin (pamuk,kağıt,karton,plastik vb.) uygun ölçüdeki ataşmanlar kullanılarak konteynerden boşaltma, konteynere yükleme, araçtan boşaltma, araçlara yükleme vb. işlerde kullanılır.

 

BEYAZ EŞYA ATAŞMANI

Değişken güçlü, sağlam ve güvenilir kolları ile karton ambalajlı, paletsiz ambalajlı ve benzeri malların taşınması için tasarlanmıştır.Beyaz eşya ataşmanları beyaz eşya ve ambalajlı paletsiz taşınan mallar üreten firmalara çok kolaylıklar sağlayan bir üründür.

 

ROTATOR ATAŞMANI

Patentli teknolojisi ve dizaynı sayesinde gerek standart, gerekse de dökümhane ( Foundry ) tipi kullanacılar arasında haklı bir üne sahiptir. 

 

ÇİFT PALET ATAŞMANI

Birden fazla palet kaldırılarak hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma yapılabilmektedir.

 

Please reload